O mně

Medicinální pedikúra - přístrojová (suchou cestou)

Svým pojetím poskytuje odborné ošetření, které je mnohem šetrnější a jemnější než klasická pedikúra. Místo ostrých chirurgických nástrojů se používají vysokoobrátkové frézky s velmi účinným odsáváním. Ne dezinfekci a sterilizaci používáme dezinfekční přípravky, horkovzdušný sterilizátor a ultrazvukovou vanu.
Tato metoda dokáže pomoci většině případů zarůstajících, ztluštělých nebo deformovaných nehtů. Mozoly a zrohovatělou kůží, která může bolestivě tlačit, zejména na ploskách nohy. U ztluštělých nehtů jde především o precizní vybroušení. Tato pedikúra je obzvláště vhodná pro diabetiky, osoby trpící hemofilií.
Nohy se opláchnou, dezinfikují a poté následuje ošetření speciálními diamantovými frézkami. Jelikož se nohy nenamáčí, nedochází k porušení integrity kůže.
Tato pedikůra poskytuje speciální maximálně účinné bezbolestné postupy při ošetření klientů.

Jde o bezbolestné ošetření!

Pealing

Obsahuje hrubé částečky, používá se k odstranění odumřelých kožních šupinek. Používá se vždy po odstranění zbytnělé kůže na dočištění, péče před masáží chodidel.

Masáž chodidel - klasická

Masáž provádíme klasickými masážními emulzemi. Ze zdravotních důvodů masáž provádíme pouze na chodidlech. Upouští se od masáže lýtek vzhledem k tomu, že při výskytu vnitřních křečových žil, které nejsou vidět na povrchu, hrozí uvolnění sražené krve.

Aroma masáž nohou

Masáž chodidel provádíme použitím éterických olejů. Po použití éterických olejů zůstávají tyto látky ještě 3-4 hodiny v těle. Oleje mohou aktivně působit ještě další 3 týdny. Ovlivňují všechny části našeho těla: tkáně, orgány ale také duši.

Parafínový zábal nohou

Provádíme pouze na úplně zdravých nohou, jako nadstandardní službu po provedení základního ošetření nohou. Může nám nahradit ruční masáž, neboli prohřátí chodidel. Zábal doporučujeme na suchou kůži a při problému "studených nohou".

Wellness péče

Lázeňská péče o nohy - slyšet, vonět, cítit - malý program pro všechny smysly.
Není klasické ošetření, provádí se několik týdnů před pedukúrou. Tato péče účinně pomáhá zpomalovat rohovatění kůže u nohou. Tato služba je vhodná pro klienty, kteří nemají jiné závažnější problémy na nohách.

Depilace

Znamená dočasné odstranění chloupků (až 4 týdny) z hygienického, tak i estetického a módního hlediska. Častou depilací jsou chloupky slabší, světlejší a pomaleji rostou - 3 fázově. Kůže je hladká bez pupínků a známek ochlupení. Depilaci provádíme horkýcm voskem.

Stříhání nehtů

Postup: dezinfekce, stříhání nehtů, vyčištění nehtového okolí, zpilování nehtů nakonec dezinfekce nehtového okolí.

Zbrušování ztluštělých nehtů

Postup: dezinfekce, poté precizní vybroušení vysokoobrátkovými frézkami. Vyčištění nehtových valů a nakonec dezinfekce nehtového okolí.

Korekce tvarů nehtů na nohou

Pomocí aplikace světlem vytvrzovacích hmot. Lze aplikovat u zdeformovaných, zbarvených, rozštěpených, zarůstajících nehtů nebo při úplném poškození nehtového podkladu.
Výhody korekce: jde o elastický gel, tzn. přizpůsobí se pohybu nohy, hmota drží výborně na nehtech, ale ne na kůži. Tvaruje nové nehtové lůžko a slouží k utváření místa pro nově rostoucí nehet. Tímto způsobem lze vymodelovat nehet na malíčku nohy, který bývá často deformován, takže jej nelze s uspokojením nalakovat. Noha potom vypadá jako by ji jeden prst chyběl.

Nehtová modeláž - zpevnění gelem!

Nadstandardní péče pro ženy.